ROZWIĄZANIA EDUKACYJNE DLA STUDENTÓW WYDZIAŁÓW FARMACEUTYCZNYCH I FARMACEUTÓW

Pharmacy College Poland, to pierwszy nowoczesny portal i akademia zajmująca się wyłącznie zagadnieniami doskonalenia w zakresie nowoczesnego programu kształcenia w Polsce zgodnie z uznanymi standardami edukacji na świecie zbudowana z myślą o wspieraniu studentów sektora medycznego w zdobywaniu wiedzy farmakologicznej przez najlepszych ekspertów w Polsce i na świecie.

Dzięki temu portalowi poczujesz się jak student uczący się na zagranicznej uczelni.

Chcesz zdobywać wiedzę dla siebie, budować swoje kompetencje na nowoczesnych standardach? Dołącz do nas, każdy z was jest dla Nas ważny, każda pomoc pomoże zmieniać polską aptekę, czy szpital w nowoczesną placówkę ochrony zdrowia, a także pomagać Wam w zaznaczaniu swojej obecności jako ważne ogniwo opieki zdrowotnej.

Strona Pharmacy College Poland jest niezależnym komercyjnym „uniwersytetem” on-line, który został przygotowane do edukacji studentów medycyny, farmaceutów oraz innych HCP, który aktywnie zaangażuje Was w proces edukacji na najwyższym poziomie w Polsce poprzez wprowadzi studentów do zagadnień farmacji praktycznej i farmakologii klinicznej zgodnie z uznanymi wzorcami międzynarodowymi.

Portal pilotażowy jest skierowany wyłącznie do tych, dla których edukacja o progres kariery jest ważny, w tym studentów wydziałów farmaceutycznych i oni będą aktywnie brać udział w jej tworzeniu uczestniczyć.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa.

Zmień swoje życie już dziś!